Новини та свята

  

Зацвіла в долині
Червона калина,
Ніби засміялась
Дівчина-дитина.
Любо, любо стало,
Пташечка зраділа
І защебетала.
Почула дівчина,
І в білій свитині
З біленької хати
Вийшла погуляти
У гай на долину.     


Кожного року на початку березня ми вшановуємо пам’ять нашого видатного свіввітчизника Тараса Григоровича Шевченко.
 Т.Г.Шевченко – великий український народний поет. Життя нашого генія таке дивне, що слухаючи про нього, можна було б сказати, що це якась легенда, коли б усе те не було правдою. Робота по ознайомленню з життям та творчістю Кобзаря проводиться систематично і в певній послідовності. Зміст такої роботи полягає в ознайомленні із його життєвим та творчим шляхом; формуванні почуття патріотизму, ставлення до рідної мови; вихованні морально-духовних цінностей дошкільників. Необхідно відзначити, що така робота сприяє всебічному розвитку дітей, розвиваючи у них не тільки мовлення, але і такі розумові здібності, як пам’ять, увага, мислення. Для того, щоб показати дітям якою милозвучною і мелодійною є наша українська мова, мова нашого Кобзаря, спонукаємо дітей вслухатися в її звучання. 
Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу.


Підготувала вихователь ІІ молодшої групи «Б» ДНЗ №68   Шведун Є.О.Свято 55-річчя ДНЗ № 68 Ромашка
    10 лютого 1964 року наш садок вперше відчинив двері для дітей. Це була грандіозна подія нашого мікрорайону. За 55 років багато чого змінилося як в системі освіти, так і у садочку. Та незмінною залишається майстерність педагогів, піклування обслуговуючого персоналу і тепло з яким приймає дошкільний заклад своїх вихованців. Як і колись, чути у цих стінах багатоголосний гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?». За 55 років більше 3.5 тисяч малят були вихованцями закладу.
    Нам дуже приємно, що на наше свято завітали депутати Миколаївської міської ради, представники адміністрації Центрального району міста Миколаєва та управління освіти Миколаївської міської ради, представник міського комітету профспілки працівників освіти, директор музичної школи №8, колишні працівники ДНЗ № 68, наші випускники минулих років та батьки нашої малечі.

Щиро дякуємо вам за ваші привітання та побажання!!!Пам’ятаємо обряди і звичаї українського народу

   В дошкільному садочку «Ромашка» з 13 січня 2019 року дітки традиційно щедрівками та посіванням привітали працівників садка, батьків  та наймолодших малюків зі святом Щедрого вечора, Старого Нового року , Василя, засіяли на щастя, мир та добро . 
       Ці дні в Україні  завжди  було  прийнято  зустрічати  особливим чином, дотримуючись  безлічі  традицій.
      Ще з  давнини напередодні Старого Нового року діти, молодь і дорослі усю ніч щедрують, ходять із «козою», водять переодягненого на Маланку парубка. Традиційні персонажі – «баба» Маланка та «дід» Василь.  
      Співали різдвяні пісні – щедрівки, які величають господаря і членів його родини, бажають здоров’я, багатого врожаю, добробуту, приплоду худоби, тощо.
     
А найулюбленіша   традиція на різдвяні  свята у дітей – це  співати колядки та щедрівки  і отримувати за них подарунки. 
   

   Напередодні свят Дня захисника України та Дня Українського козацтва в дошкільному навчальному закладі  № 68 пройшло спортивно-музичне свято та розваги для дітей та їх батьків. Після свята всіх присутніх було запрошено на благодійну ярмарку. Всі бажаючі мали можливість відвідати дитячий OLX, крамниці 1001 дрібнички, смаколиків  та книжкову. Особливу увагу присутніх привернув козацький куліш та фотозона « Віконечко у осінь».
     З великим задоволенням малеча взяла участь у акції « Подорож іграшки», де могли безкоштовно вибрати собі іграшку, залишивши при цьому власну для іншої дитини.

      Позитивний настрій, чудові емоції та незабутні спогади наповнили серця всіх присутніх.Фестивальні сторінки
      Дошкільний навчальний заклад №68 традиційно зібрав творчі родини 
та запросив всіх бажаючих на відкриття щорічного, довготривалого
 фестивалю «Простір «Батьки-Діти-Творчість», що відбувся 
28 вересня 2018 року. На батьків та дітей  чекала музична казка 
«Сьома дочка», з нагоди 100 – річчя з дня народження В.О.Сухомлинського
 у виконанні старшої групи «Дослідники». Підготовлено велике розмаїття
цікавих розваг: фото-зона, ігри у  настільний футбол, вправи на спортивних тренажерах 
« Малятко-здоровятко», ігри з використанням нестандартного обладнання. А також,
 проведено серії майстер-класів: виготовлення оригамі « Вправні рученята» та  ляльки 
мотанки « Зайчик на пальчик». 
     Завітали зі своїми дослідами школярі ЗЗСО № 3 під керівництвом вчителя фізики  
Федорової Ольги Володимирівни.
      Сімейне свято подарувало  всім присутнім  море яскравих вражень.Завершальним етапом проведения профілактичних заходів «Увага! Діти - на дорозі»  стала підсумкова загальносадова гра – мандрівка «Подорож до країни Світлофорії»(19.09.2018р.) молодшо-середньо-старшого дошкільного віку.
Діти побували в ролі водіїв і пішоходів, розгадували загадки, брали участь у іграх та естафетах, співали пісні. Малюки мали можливість практично закріпити знания про дорожиі знаки, про призначення світлофора і його сигнали, пригадати правила безпечної поведінки на проїжджій частині.
На станціях дітлахів зустрічали Світлофор — Моргайлик, Зебра з Мадагаскару,  Капітошка та Колобок,  які проводили з дітьми ігри навчального та розвиваючого характеру, адже саме у грі діти краще засвоюють та запам'ятовуютъ.                 
Батьки вихованців спільно з дітьми також із задоволенням брали участь в іграх, бадьоро  підтримували своїх малюків.
Завдяки цьому святу всі присутні ше раз переконались, що ПДР - це зовсім не жарт і дотримуватись їх необхідно усім: і дорослим, і малим.День знань
         Радість охопила весь простір дошкільного навчального закладу 68 «Ромашка». Різнобар’я кольорів та емоцій, очікування та приємні несподіванки, хвилювання та здійснення мрій – такий сьогодні наш день!
       3 вересня окрім занять, на подвірї дошкільного навчального закладу пройшло свято в сучасному форматі, у формі квесту. Діти не  стримували емоцій радості виконуючи завдання кожен за своєю мапою, а на фініші вони знайшли подарунки на своїх майданчиках – сучасні, розвиваючі настільні ігри, які підготував для них депутат Миколаївської міської ради.  Батьки  в свою чергу з цікавістю та задоволенням допомогали своїм діткам виконувати веселу програму квест-гри та разом грали у нові ігри.
Літньо – оздоровчий період
Літо…. Для наших дітей це період: зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку. Саме у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців, тому наш дошкільний заклад ставить перед собою важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності.
Влітку проводяться повітряні та сонячні ванни і загартування. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості повинні чергуватись із спокійними.
Також літом продовжується робота з усіх освітніх ліній, на свіжому повітрі організовуються всі види дитячої діяльності. Наші діти малюють на асфальті, виконують фізичні вправи та продовжують вивчати англійську мову. Всесторонній розвиток не дає дітям втомлюватися, а частота зміни форм роботи допомагає краще засвоїти щось нове.
У нашому дитячому садку щотижня проводяться розважальні заходи для дітей. У цей час у дітей відбувається реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів.

У кінці тижня проводиться виставка дитячих робіт.

06.06.2018 року о 16.00 годині пройшов звіт керівника за 2017/2018 навчальний рік. 
Дякуємо всім небайдужим до життя нашого садочку!
                                    Шановні батьки!
Запрошуємо Вас 04.06.2018 року о 16.00 годині на концерт Дитячої музичної школи № 8, який відбудеться на території ДНЗ  № 68

1 Червня ми відзначаємо світле і надзвичайно гуманне свято -  Міжнародний день захисту дітей. Прекрасне свято радості та надії.
Вже традиційним стало в Дитячому садочку зустрічати малят цього дня на подвірї з веселими казковими героями, кульками, посмішками.
Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Муз.керівник Павлова О.Ю.,
Фізичний інструктор Ковальчук Ю.В.       В дошкільному навчальному закладі № 68  у  межах довготривалого фестивалю «Простір «Батьки  - Діти - Творчість»» пройшло закриття одного з  напрямків  « Клуб вихідного дня» . Діти разом з батьками з задоволенням відвідали Миколаївський обласний  Краєзнавчий музей. Згадали всі чудові екскурсії, які відвідали протягом року, мали можливість прийняти участь у запропонованих майстер-класах. Така форма роботи з сім’ями дає можливість розвити почуття патріотизму, любові до батьківщини та людських цінностей, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.
     Всі присутні залишились в чудовому настрої та надії на нові зустрічі у новому році.


  Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це
зробити її щасливою.
Оскар Уайльд

      28 травня 2018 року  на площі Соборній м.Миколаєва педагогічний  та батьківський колектив дошкільного навчального закладу № 68 підтримав національну програму « Наставництво над дітьми-сиротами»  у Миколаївській області. Батьки зібрали кошти та речі для дітей – сиріт, педагоги в свою чергу організували майстер-клас для всіх бажаючих у виготовленні ляльки-мотанки. Ніхто з нас не залишився байдужим  до долі дітей,  так як діти - це одна третина населення нашої країни, і все наше майбутнє. Завдяки дітям хочеться жити.                                                                              “Родина”, “рід”, які слова святі!
 Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми з вами гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.
 Це дерево – наш славний родовід,
Це батько, мати, прадід твій і дід.

       Найпершою світиною для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних,  друзів, коли всі здорові, веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
      Садочок допомогає родині виховувати дитину разом з батьками, а результат цієї співпраці значною мірою залежить від їх узгодженості. Так в дошкільному навчальному закладі № 68 було впроваджено нову форму роботи з батьками фестиваль « Простір –Батьки – Діти – Творчість», який проходив  протягом 2017/2018 навчального року.
       І ось, непомітно проминув рік і вже 18 травня 2018 року в дошкільному навчальному закладі № 68 пройшло закриття фестивалю . У цей день разом згадали найяскравіші моменти фестивалю, більш ніж 60 батьків отримали сертифікати за участь та 12 батьків були відзначенні дипломами, як найактивніші учасники. Святковий концерт за участю дітей та педагогів надав безліч позитивних емоцій. Сімї мали можливість прийняти участь у майстер-класах організовані на подвірї закладу.
       Ми спільними зусиллями створюємо світ для дітей, у якому панує любов, порузуміння та злагода.
Щиро вітаємо вас з Днем пам'яті та примирення і 73-ою річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      Ми згадуємо у ці травневі дні про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення і захищає сьогодні.       
 Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя!
Колись історія назве,Наш час народженням людини.Бо поки серце в нас живе -Нам не стояти на колінах.

З повагою, колектив ДНЗ № 68Весняні свята у садочку «Весна прийшла у рідний край»
Весна — це пора відродження природи і початку нового життя. Чим не привід для свята? В наш дитячий сад весна прийшла з музикою, квітами, танцями, посмішкою. Так напередодні травневих свят, 3 та 4 травня в нашому дитячому садку у І молодших, ІІ молодших, та середніх  групах пройшло свято Весни.
«Без свят немає дитинства!»
Свята духовно збагачують дитину, розширюють знання про світ, допомагають відновлювати традиції, об'єднують і спонукають до творчості. Розваги в дитячому закладі, як і різні свята, завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи дошкільного закладу, а і свято в душі кожної дитини.
3 травня дошкільнята ІІ молодшої групи (вихователі Канівіченко Т.О.,Середа Н.М., Соколова Н.І та музичний керівник Кузьмяк С.Є.) подорожували на веселому паровозику у пошуку Весни, грали з героями, співали народні весняні пісні, каталися на весняній каруселі та потрапили в гості до Веснушки, з якою грали в народні ігри «Віночок», «Павлик – равлик» «Карусель», відтворили справжню казку з квіточками та промінчиками.
4 травня в нашому дошкільному закладі відбулось святкове дійство  «У гості до Сонечка» для дітей І молодших груп   (3-й рік життя).
Вихователі­­­­­­­­­­­­­ Шульга Л.В., Крічко Н.В., Спінчевська Г. П. та музичний керівник Павлова О.Ю. створили сприятливі умови для активного відпочинку дітей та батьків. Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весела атмосфера. Маленьки вихованці дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями. Свято Веснянки пройшло цікаво і незвично. Зі сцени мелодійно звучали пісні, лірично – вірші  і оригінально виконані веселі таночки. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції, посмішки батьків та слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.
З раннього дитинства педагогічний колектив дитячого сада «Ромашка»  бачить в кожній дитині її особистий талант та прагне розкрити його у дитячому садку. 4 травня на мальовничому подвір’ї ДНЗ «Ромашка» № 68 відбулося свято Веснянки. Вихователі Шведун Є. О., Погорнець О.А. та музичні керівники Павлова О.Ю., Кузьмяк С.Є.  Дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях та неперевершеним дитячим артистизмом вітали Весну діти середніх груп садочка. Діти, зустрівшись з Весною, отримала заряд веселого настрою. А Весна – красна у нагороду подарувала малюкам солодкі смаколики. Свята Веснянки пройшли яскраво, цікаво і завзято.
Завжди з нетерпінням малюкі чекають нової розваги, чогось загадкового та веселого, та ще можливості запросити своїх татусів і матусь  на свято чи розвагу.
Пропонуємо переглянути фоторепортаж про проведені свята.
Музичні керівники  Павлова О.Ю., Кузьмяк С.Є.
                                                                         Цей день несе для всіх ніжність і красу весни.26.04.2018 у дошкільному навчальному закладі пройшла лекція з педагогами на тему

« Охорона дитинства», за участю представника служби у справах дітей Центрального району.
22 квітня – ДЕНЬ ЗЕМЛІ!

   У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем.       
      Так,  25.04.2018  у дошкільному навчальному закладі  № 68 пройшли святкові заходи до ДНЯ ЗЕМЛІ!
     Протягом дня з дітьми окрім  тематичних бесід та занять проведено флешмоб, «Віночок українських народних ігор» з дітьми старшого віку. Діти намалювали чудові малюнки на асвальті, висадили  дерева та квіти на території дошкільного закладу, працювали на городі та отримали незабутні позитивні враження.
        
                                 Що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати!

      Ось і закінчились численні новорічні та різдвяні свята. Не обійшли вони стороною і наш дошкільний навчальний заклад № 68 « Ромашка». Діти зустріли Діда Мороза з подарунками, відсвяткували Різдво Христове, а також за народною традицією ходили одне до одного в гості, колядували та щедрували.
      Наші педагоги розіграли Різдвяне дійство "Подаруй різдво", тобто традиційну різдвяну виставу для дітей, а також для їхніх батьків. Протягом вистави була проведена благодійна акція « Від щирого сердця», на якій збирали благодійні внески для лікування хворої дитини.
     Окрім цього, по традиції колектив дошкільного закладу відвідав з колядками та щедрівками притулок для людей літнього віку, де в піснях і віршах бажали здоров’я, щастя, миру та спокою, по закінченню вручили їм подарунки у вигляді смачного варення а також ложки- щастя, яку власноруч виготовили діти.
     Приємно, що наші серця відкриті та щирі. Ми вітаємо Вас і бажаємо всього найкращого!
                                       
                                           Хай різдвяна добра казка подарує тепло і ласку,
                                          хай різдвяні світлі зорі знищать смуток весь і горе;

щастя, радість і добро хай несе Вам всім різдво!

Немає коментарів:

Дописати коментар