Головна


адреса: м. Миколаїв,
вул. 1 Екіпажна, 4
тел.: 44-87-93

Наш дошкільний заклад № 68 «Ромашка» розташований в історичному районі міста Миколаєва - Дальній Слобідці, назва якого збереглася з часів заснування міста. Це район мальовничої природи, працьовитих людей, багатющої історії. Розпочав садочок свою діяльність у 1964 році за типовим проектом як шестигруповий ясла-сад. У 1986 році була введена в дію добудова, завдяки якій садочок став десятигруповим.
                У дитячому садочку функціонують 10 груп:
Раннього віку (ясла) – 2 групи
   Молодшого віку – 2 групи
   Групи середнього та старшого дошкільного віку – 3 групи
 Спеціальні групи – 3 групи
  Успішна та плідна праця нашого закладу створена за умови налагодженої роботи усіх ланок. Так, до складу адміністративного корпусу ДНЗ належать: завідувач- Холод І.А., вихователь-методист –Кляшторна Г.Ю.., завідувач господарства – Сідєльникова М.Г., старша медична сестра –Адамчук О.В, Зосенко Л.М.
   За штатним розкладом у дошкільному закладі працює 49 співробітників. З них: 27 педагогів  , 23 технічного персоналу.
   У закладі створено всі умови для всебічного розвитку дітей та творчого пошуку педагогів. Колектив ДНЗ №68 – це:
-         Завідувач - 1
-         Вихователь-методист - 1
-         Завідувач господарством - 1
-         Практичний психолог - 1
-         Медична сестра - 2
-         Кваліфіковані вихователі - 11
-         Вчителі-логопеди  - 2
-         Дефектолог - 1
-         Музичний керівник - 2
-         Інструктор з фізичного виховання - 1
-         Керівник гуртка англійської мови - 1
-         Технічний персонал - 21

     У своїй  роботі колектив керується нормативно-правовими документами:  Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мову», Державною національною програмою «Освіта», розпорядчими документами державного та місцевого рівня, Положенням «Про дошкільний заклад», Статутом дошкільного закладу ( нова редакція від 19.04.2016), Колективним договором  ( прийнятим 30.05.2017 № 34/17)

   Структура та органи управліннядошкільного навчального закладу № 68

    Освіта дітей в ДНЗ № 68 здійснюється за комплексною освітньою програмою для дітей  від 2 до 7 років  « Дитина»,  програмою розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років « Віконечко», за навчально - методичним посібником «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із загальними недорозвитком мовлення»  та за програмним методичним комплексом «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальними недорозвитком мовлення», а також за парціальними програмами.
Звіт керівника ДНЗ №68 за 2017-2018 н.р
     
     Навчання у дошкільному закладі здійснюється українською мовою.
    
    Вихованці дошкільного закладу відвідують різноманітні екскурсії та виставки, беруть участь у святкових заходах та міських конкурсах, створений гурток з англійської мови.
      
    Педагогічний колектив докладає багато зусиль для навчання та виховання дітей, їх фізичного, психічного та естетичного розвитку.

Немає коментарів:

Дописати коментар